Do jakých nákupních center Češi nejčastěji zavítají?

PALLADIUM PRAHA
Jedním z nejoblíbenějších míst, které byste bezpochyby měli navštívit, je Palladium Praha. Tato gigantická stavba se pyšní neuvěřitelnou nabídkou 170 obchodů a 32 restaurací, kaváren a barů. Uvnitř Palladia jistě ukojí svoje požadavky i ta nejnáročnější žena.
nákupní centrum
CENTRUM CHODOV
Vaší další zastávkou by mělo určitě být Centrum Chodov. Nabízí více než 300 obchodních jednotek a řadí se mezi nejvýznamnější nákupní centra v Česku. Zajisté v něm každý najde, co hledá. A pokud by vás náhodou z nakupování už bolely nožky, můžete si odpočinout v jedné ze 44 nabízených restaurací, nebo se uchýlit do prostorných sálů Cinema City.

NOVÝ SMÍCHOV
Pětihvězdičkové centrum Nový Smíchov nesmíme opomenout! Jedná se o dalšího giganta s plochou nákupních galerií o velikosti neuvěřitelných 85 150 m2. Široká nabídka kvalitních obchodů a restaurací jistě naláká tisíce návštěvníků. Nový Smíchov je tu pro své zákazníky už 18 let.

OLYMPIA BRNO
Navštivte také největší obchodní centrum na jižní Moravě – OC Olympia Brno. Zde si můžete vychutnat nabídku oblečení inspirovanou největšími módními trendy součastnosti. Sídlí blízko dálnice D1 a D2, díky čemuž se stalo skvěle přístupným střediskem.

OBCHODNÍ CENTRUM LETŇANY
Samozřejmě je třeba zmínit i toto významné centrum. Letňany nejsou jen obchodním, ale také zábavním centrem. Užijte si proto nabídku bezplatného parkování, možnost navštívit multikino, aquacentrum, nebo dokonce zimní stadion. A pro případy, že byste nevěděli, kam se svou malou ratolestí, můžete využít i dětský koutek.
odpočinek po nákupech
NÁKUPNÍ CENTRUM GÉČKO
Toto nákupní centrum se snaží přizpůsobit potřebám rodin, proto je jeho součástí venkovní hřiště, vnitřní playlandy a pravidelné marketingové akce zaměřené na celou rodinu. Doprava je také snadná. Autem sjedete ze silnice E49, nebo se vydáte městskou hromadnou dopravou a vystoupíte na zastávce přímo před centrem.

NAKUPOVÁNÍ V ZAHRANIČÍ
Je třeba také podotknout, že stále více Čechů se uchyluje k nakupování za hranicemi republiky. Nejčastěji míří do Rakouska a Německa. Tamější obchody se stávají stále častějším cílem hlavně kvůli poměru cen. V zahraničí je totiž možné ušetřit značnou částku. Češi rádi navštěvují například oblíbený Primark.