Kouzelný noční stolek čeká jen na Vás!

Patříte mezi velké obdivovatele starožitného nábytku? Opravdu má své kouzlo. Obzvlášť, když není sériově vyráběný, ale každý kousek je vyrobený ručně s velkou láskou a péčí.

Ted si možná říkáte: „Cože? Jak může někdo v téhle době něco vyrábět ručně a proč vlastně, když se dá vše vyrobit rychle pomocí strojů?“ To je sice pravda, že se dnes už téměř všechno dá vyrobit za pomoci strojů a dokonce to nezabere ani tolik času, ale víte. Všechno nejde udělat pomocí stroje nebo jde, ale není to tak precizní, jak bychom chtěli nebo potřebovali.

loznice_nocni_stolek

Všechno má své pro, stejně tak jako vše má své proti, ale myslím, že poctivou ruční práci, nenahradí žádný sebedokonalejší stroj. Nehleděna to, že když něco vyrobíme ručně, je to opravdu hezký pocit. Hezký pocit, že jsme něco zvládli vyrobit sami! Ten pocit je prostě k nezaplacení. Kdo to nezkusí, nezjistí…

A protože milujeme kvalitu, ruční práci a také dřevo, můžete v našem obchodě vidět například noční stolek, který je opravdu kouzelný. Proč? Protože pokaždé, když budete ulehat ke spánku a položíte si na stolek rozečtenou knížku, vzpomenete si na babičku a dědečka. Na to, jak jste se cítili, když jste s nimi trávili volné chvilky, možná se Vám vybaví i vůně, kterou jste vždy cítili jen u babičky a dědečka na chalupě. Je totiž klidně možné, že tento noční stolek měli i Vaši prarodiče nebo když ne ten samý, tak podobný.

loznice_nocni_stolek

Proto je kouzelný, protože je plný vzpomínek. Ale ne vzpomínek našich, ale těch Vašich. Jsem si jistá, že díky Vaším krásným vzpomínkám plné sluníčka a společně strávených chvilek s babičkou a dědečkem, se Vám bude krásně spát a něco hezkého se Vám bude zdát. Zkrátka budete se pokaždé těšit di Vašeho koutku vzpomínek s Vaším krásným starožitným nočním stolkem.

Zkrátka u nás ve Světě Pokladů, naleznete jen samé krásné poklady. Tak na co čekáte, pojďte si vybrat ten svůj, čeká jen na Vás!