Nebankovní hypotéka pro každého

Sháníte peníze a nevíte, kde si půjčit? Jste nějakým způsobem omezení? Máte například záznam v registru dlužníků nebo hodně nízký příjem? I přesto přemýšlíte nad vyšším úvěrem nebo rovnou hypotékou? V bance na podobný úvěr podle jejich výpočtů nemůžete dosáhnout? Právě to jsou často hlavní důvody, proč lidé zkoušejí mimo klasické banky také jiné alternativy a hledají, kde by si mohli půjčit. A mnohdy až v tento moment narazí na soukromé neboli nebankovní společnost a zjistí, že vůbec něco takového existuje. Přičemž některé z nich (nebankovních společností) můžeme vídat dokonce už i v reklamách, takže podvědomě o nich víme, jenom netušíme, že můžeme využít těchto možností a můžeme si od podobné společnosti půjčit klidně i vysoké částky dokonce miliony.

Nebankovní společnosti poskytují půjčky i na vysoké částky. Tyto produkty se nejčastěji nazývají jako nebankovní hypotéka.

blog2

Nebankovní společnosti jsou tolerantnější vůči přestupkům, proto Vám mohou půjčit i za podmínky, že máte záznam v registru dlužníků. Je to velká výhoda pro ty, kteří si v minulosti nepohlídali své platby, zapomněli například párkrát zaplatit paušál včas, nebo se jim ztratila jedna složenka, nespláceli nějakou půjčku a tak dále. V tom případě už jste totiž zapsáni do registru dlužníků a to negativním zápisem, proto je následně problém získat někde seriózní půjčku s nízkým úrokem. V bance nepochodíte už vůbec, ty hned odmítají klienty, kteří mají záznam.

eurobankovky

Peníze se hodí na všechno, na koupi domu nebo bytu, v tom případě se mnohdy volí hypotéka, ručíte totiž nemovitostí a máte nižší úrokovou sazbu, přičemž doba splácení může být nastavená třeba až na 30 let, nebo na rekonstrukci menšího či většího rázu, dále na vybavení bytu na rekonstrukci kuchyně nebo ložnice, pořízení spotřebičů a pořídit si můžete mnoho dalších potřebných věcí.

Vždy musí člověk počítat s tím, že musí mít finance na splácení půjčky nebo úvěru. Vyřízení celé půjčky je v případě nebankovních společností velice rychlé a vše se dá vyřídit po internetu.