Poslouchejte cokoli jen chcete! Kdykoli a kdekoli!

Možná i vy patříte mezi skupinu lidí, kteří by bez hudby tak zvaně nebyli! Pokud ano, určitě už vás nebaví stále přeskakovat reklamy na YouTube, abyste si mohli poslechnout tu či onu skladbu. Možná i vy byste chtěli znát nejnovější hity ze zahraničí a možná, že byste také uvítali možnost poslouchat vaše oblíbené písničky v místech, kde nemůžete být online!
Jak na to?
Ve světě se mezi top služby ve věci poslechu hudby řadí Spotify, který už i u nás získal velkou pozornost běžných lidí.
posilování s trenérem
Co to vlastně je?
Spotify je služba, která nabízí streamy a pod-casting hudby od vybraných vydavatelství. Mimo jiné i Sony a třeba Warner Music Group. Byla založena v dubnu 2006 ve Švédsku. Již o deset let později měla přes sto milionů uživatelů a v loňském roce to bylo již 70 milionů platících uživatelů.
Využijete Spotify?
Jak bylo řečeno, pokud jste nadšencem do hudby a hudba vás provází všude, kde se pohybujete, je to služba, kterou využijete a zamilujete si ji.
•        Počítač
Ve vašem počítači můžete mít nainstalovanou aplikaci, ze které si můžete přehrávat hudbu podle libosti. Do jejich systému se snadno zaregistrujete třeba i pomocí přihlašovacích údajů na Facebook.
•        Mobil
Aplikace je k dispozici také pro mobil, takže opravdu můžete poslouchat kdekoli.
Hudbu v přehrávači můžete vyhledávat podle interpreta, podle názvu skladby, podle žánru, podle nálady. Snadno si najdete nejnovější hity, ale naleznete zde i staré písně. Málo kdy se stane, že nenaleznete nějakou písničku, kterou chcete.
slzy muže
V čem je výhoda?
•        Snadné ovládání
Spotify používat je velmi jednoduché. Sami si můžete vytvořit seznamy písní, které máte rádi, které chcete poslouchat. Jednoduchá orientace v aplikaci pro mobil i pro počítač zaručí možnost poslouchat hudbu i lidem z generace, které nejsou úplně od malička zvyklí pracovat s počítačem.
•        Dostupnost
Skvěle je, že sice můžete poslouchat hudbu online, ale také si můžete hudbu tak zvaně stáhnout a poslouchat i v místech, kde jste off-line.