Proč bydlet v domě od nás?


Při výběru bydlení je potřeba zohlednit nejen finance, ale i současné a budoucí životní situace a priority. Budete chtít mít děti a nebudete chtít dojíždět kvůli každé hlouposti desítky kilometrů daleko? Hledejte pozemek poblíž města. Nechcete čekat na stěhování i několik let? Pak si rozhodně vyberte novostavbu a nad rekonstrukcí staršího domu raději nepřemýšlejte.

bílý domek

Potřebujete poradit?
Jestli zatím nevíte co si pro svůj nový život vybrat za bydlení, obraťte se na nás. Dokážeme vám poradit s výběrem domu, ale pozemek si musíte sehnat sami. Pokud máte vyřešené finance, můžete si u nás vybrat svůj nový dům, který vám postavíme v řádu týdnů u dřevostavby a v řádu měsíců u zděného domu. Stavíme nízkoenergetické domy, které vám výrazně pomohou šetřit náklady za provoz. Díky tepelnému čerpadlu ušetříte za klimatizaci a topení, a díky solárním panelům ušetříte zase za odběr elektřiny. A to v dnešní době potěší každého.

Postavit vám můžeme jak patrové domky, tak ty přízemní. Právě o ty je dlouhodobě největší zájem, protože pak odpadá povinnost chodit do schodů. Jestli chcete mít jistotu že v důchodu budete moct užívat celý dům, vyberte si přízemní. U výběru pozemku ale musíte také předem vědět jaký dům asi budete zhruba chtít, protože pokud si koupíte malý pozemek na přízemní bungalov, stavba se na něj nevejde. Proto si nejprve vyberte dům, a podle něj hledejte vhodný pozemek. Pozemků je dnes málo a tak se může stát, že jej budete hledat delší dobu.

tepelné čerpadlo

Naše domy jsou kompletně hotové, a chybí v nich jek kuchyňská linka. Je to z toho důvodu, že jde o vlmi individuální záležitost, a tak ji ponecháváme na zvážení a výběru každého klienta. Od nás získáte kompletní dům, který je připravený k nastěhování. A protože si můžete kontrolovat jak stavba probíhá, můžete si linku objednat zavčas, aby se montovala po dokončení stavebních prací.