Tablety na hubnutí


V současné době se polovina celkové populace snaží zhubnout. Není to pouze touhou žen, štíhlá linie a vypracovaná postava je snem také nejednoho muže. Cesta k takové postavě ale stojí nemalé úsilí – je třeba změnit životosprávu, jídelníček a v ideálním případě také zařadit pravidelný pohyb, cvičit či posilovat. Pokud se vám to ale podaří, budete odměněni nejenom větší atraktivitou, ale celkově se také budete cítit zdravěji. Obezita je navíc obecně vnímána jako zvýšené riziko některých onemocnění, zejména pak infarktu.

Pokud se tedy snažíme zhubnout, jako vhodná pomoc se nám mohou zdát tabletky na hubnutí. Ty samy o sobě sexy postavu nezaručí, ale zvýrazní vaši celkovou snahu. Při jejich výběru musí být člověk obezřetný – trh je plný různých produktů, z nichž některé jsou nekvalitní a nabízí malý nebo vůbec žádný efekt.

breakfast-1232620_960_720

Jedním z nejúčinnějších léků tohoto typu je Adipex. Jedná se o výrobek od americké firmy Abbott Laboratories, který potlačuje pocit hladu, čímž usnadňuje dodržovat dietní omezení a dosáhnout tak tolik kýženého poklesu tělesné hmotnosti. Hlavní léčivou látkou je zde fentermin, který se v těle postupně uvolňuje, což zaručuje anorektický účinek trvající po dobu nejméně 8 hodin. Obvykle se užívá jedna tobolka denně při snídani, která se celá spolkne za pomoci dostatečného množství tekutiny. Pouze ve výjimečných případech je možné zvýšit dávku na dvě tobolky denně (určuje lékař). Přípravek se neužívá v pozdně odpoledních hodinách, protože může způsobit nervozitu či nespavost. Délka léčby by neměla překročit 3 měsíce, obvykle trvá 4-6 týdnů. Pokud je nutné ji prodloužit, je to možné po přestávce, která je stejně tak dlouhá, jako byla předchozí doba léčby.

hubnutí

Pro správnou volbu tablet na hubnutí je třeba dát pozor na několik ukazatelů. Pokud vám hubnoucí přípravek jakkoli vadí (nechutná, způsobuje alergii), hned jej vysaďte. Složení přípravku by mělo být přírodní, ty syntetické totiž zbytečně zahlcují lidský organismus, proto se jim raději vyhněte. Důležitým faktorem je certifikace – v EU se smí legálně prodávat pouze certifikovaný, laboratorně testovaný přípravek, který neobsahuje žádné toxické, zdraví škodlivé či mutagenní látky a zároveň obsahuje dostatek účinné látky.