Vášeň k módě

Móda byla můj koníček a už jako dítě jsme si hrála nejvíce s panenkami, které jsem moc ráda oblékala. Pamatuji si, jak jsem doma vyráběla různé oblečení pro panenky. Taky jste něco moc rádi, dělali, když jste byli malí: A co vás nejvíc bavilo? Já si taky pamatuji, jak jsem nosila s mou kamarádkou maminčino oblečení. Ale to asi dělalo každé malé děvčátko, že? A taky že jsme u toho hraní toho mnoho zničila. Nikdy nezapomenu, jak moje maminka hledala svůj oblíbený svetr, který já jsem omylem zničila. Bohužel jsme se do něj nějak zamotala a svetr se začal párat.

Móda se rychle mění.

Ani nevíte, jak jsem se bála. Raději jsme ho vyhodila potají do koše a přála jsem si, aby ho maminka a nikdo jiný nenašel. A to se mi podařilo. Jenže když ho maminka chtěla potom na sebe, tak byl problém. Taky se vám něco takového stalo, když jste byli malí? Mě mnohokrát.  A nikdy jsme se k tomu ale nepřiznala. A za to všechno mohla moje velká vášeň k módě. A já se tomu nedivím. Každý, když chce v něčem vynikat nebo uspět, tak ten úspěch něco stojí. A já chtěla pokračovat v módě. 

Módu mám hodně ráda.

Móda je totiž taková, že je to pokaždé různorodá, kde se člověk nikdy nenudí. Protože kdyby byla móda nudná a nezáživná a plná stereotypů, jak by to potom všechny modelky bavilo? Vemte si, že kvalitní a šikovná modelka si vydělá opravdu pěkné peníze V tomto se asi všichni shodneme, že ano. A myslíte si, že to modelka a stále dělala, kdyby ji ta práce nudila a byla by pro ni zbytečná? Sice ano, v módě se dá vydělat mnoho peněz, ale zážitky z práce mají taky svůj díl úspěchu. Já bych tedy asi nemohla být modelka, kdyby mě ta práce nebavila. Jenže mě by to hodně bavilo! Bohužel ale moje postava není jako proutek, takže s modelingem mám jistě smůlu. Mrzelo mě to, protože mám velmi pěkný a pozitivní vztah k módě a módních doplňků. Vás taky baví móda nebo je to pro vás zbytečné?