Párty pod širým nebem

I když datum ještě není úplně jarní, pomalu ale jistě se blíží. S teplým počasím odhazujeme své teplé oblečení a láká nás to k činnostem venku na vzduchu. Jak nejlépe přivítat jaro? No přece pořádnou zahradní párty. I když teprve až v létě to bude na večerní grilovačku, už i na jaře můžete své přátele pozvat na posezení u dobrého jídla a pití pod širým nebem. A protože jarní počasí ještě může být nevyzpytatelné, pořiďte si zahradní párty stan, pak vás nic neohrozí a vaší akci nepokazí třeba náhlý déšť. A pokud máte děti, nezapomeňte ani na ně a dopřejte jim dětskou párty na zahradě. Budou nadšené.

grilování na zahradě

Bez čeho se neobejdete

·         Párty stan: meteorologové sice dokážou počasí předpovědět na několik dní dopředu, ovšem proti přírodě jsou krátcí a tak i přes ty nejpřesnější předpovědi nikdy nevíte, kdy se může počasí úplně otočit. Aby vás nic nemohlo zaskočit, a byli jste na všechno perfektně připravení, postavte si na zahradě párty stan, kam se můžete bezpečně schovat, při nečekané nepřízni počasí.

·         Jídlo a pití: kdyby nebylo občerstvení, asi by vám na vaši párty moc lidí nedorazilo. A když už chystáte jídlo na párty, mělo by být trošku originální. Koukněte na internet a inspirujte se originálními recepty na pochoutky, které nejen dobře chutnají, ale i vesele a hravě vypadají. Jako hostitelé pak budete za hvězdu. A pokud budete pořádat dětskou oslavu nebo párty, neměly by chybět nutelové sendviče z piškotů. Stačí, když slepíte k sobě dva piškoty nutelou a navrch je můžete ještě dozdobit čokoládou a namalovat jim obličejíčky. Jednoduché ale osvědčené a oblíbené, tak vyzkoušejte.
banány ve sklenici

·         Výzdoba: na žádné párty nemůže chybět také výzdoba. Nejen, že to vypadá hezky, ale také navodí tu správnou atmosféru. A při dětských párty to samozdřejmě platí dvojnásob. I když také dospělí se mohou vyhrát. Takže rozvěste balónky, přidejte lucerničky nebo lampióny a pokud máte trošku romantickou duši, určitě přidejte také louče. Kromě toho, že vypadají, když se setmí kouzelně, jistě vám také připomenou dětství. Oheň má zkrátka magickou moc.