Sídlo pro firmu

Každý potřebuje jiné

Jestliže se rozhodneme pro podnikání, kdy pracujeme sami třeba na počítači přes internet, tak jej můžeme kompletně realizovat z domu. Máme zde svůj klid, a navíc jsme páni sami sobě, takže si práci můžeme hezky rozložit a mít pohodlí domova. Jestliže však chceme vyrábět třeba nějaké výrobky z kovu, kdy budeme používat obráběcí stroje, tak to doma jen tak nepůjde. Musíme mít totiž třeba kancelářské prostory, kde se součástka navrhne, spočítá a udělá výkres.

muž s notebookem

Ten jde pak do výrobní haly a tam jej na strojích zrealizují. Jak vidíte, tak jsou zde zapotřebí prostory, kde můžou jet různé stroje, je tu stabilní elektrický proud, dobrá logistická dostupnost, dostatek místa a tak dále. Když budete nějakou nemovitosti nakupovat, tak si dávejte velký pozor, aby splňovala vše, co potřebujete, protože je to rozhodně velké investice. Mnohdy je firma v jedné nemovitosti a tu rozšiřuje, tedy jestli je tady ta možnost.

Virtuální sídlo

Jsou však i situace, při kterých vlastní nemovitost nepotřebujeme, takže by bylo zbytečné platidla za její pořízení či nájem, a ještě k tomu provoz, protože to celé může znamenat opravdu hodně financí. Abychom se tomu vyhnuli a zároveň mohli zapsat nějaké sídlo do rejstříku, tak si můžete zvolit sídlo společnosti Ostrava. Vše tu probíhá podle zákona, takže se jedná o zcela legální možnost, která je výhodná pro mnoho společností.

zapínání obleku

Za měsíc se tu bavím o částce ve stovkách, přičemž čím více měsíců předem si zaplatíme, tak tím méně nás bude jeden stát. Společnost je skutečně profesionální, takže si můžete být jisti, že se o Vás skvěle postará. Kromě toho poskytuje i další služby jako je zřízení živnosti. Takže jako začínající podnikatel si tu můžeme zřídit živnost, a ještě k tomu si nechat do rejstříku zapsat virtuální sídlo. Takto budeme mít vyřízené vše pro začátek našeho podnikání.