Ať je léto nebo zima, s mátou je nám vždycky príma!

Zaujme vás svěží chuť máty = svěží chuť života.

Kdo má rád svěží chuť máty na jazyku, pak mu můžeme právě v tomto nevlídném období, které čítá brzkou tmu, vlhké deště a blátivé počasí, nabídnout skvělý mátový sirup, kterým si může zpříjemnit tyto smutné dny mátový sirup https://eshop.koldokol.cz/matove/

Mátový sirup vás osvěží a ustele vám ve vašem žaludku ty nejbáječnější peřinky, protože máta pomáhá při pocitu plného žaludku a při nevolnostech. Stejně tak dobře působí při bolestech nervů a používá se k léčbě revmatismu a žlučníkových kamenů. Její účinky jsou tak silné, že se nedoporučuje její užívání během těhotenství.

máta nápoj

Máta peprná (Mentha) obsahuje hlavně třísloviny, silice, fenoly a flavonoidy. Je proto považována na léčivou bylinku, která má prospěšné účinky pro lidský organismus. Lze ji použít jak pro léčebné kúry, tak i pro výrobu mastí, ale i pro výrobu nám známého skvělého mátového bio sirupu!

Jedná se o pravý výluh z voňavých listů zelené Menthy oslazený kvalitním hnědým třtinovým cukrem a čerstvou citronovou šťávou, to vše v b i o k v a l i t ě.

Ať je léto nebo zima, s mátou je nám vždycky príma! A proč? Protože její osvěžující vůně a chuť vás prostě dostane spolu s jemnou bylinkovou chutí. Dalším atributem, proč si tento výrobek zamilujete, bude i to, že ho naše rodinná firma vyrábí ručně. Víme, co sklízíme a co vám, našim zákazníkům, nabízíme.

čaj máta

Mátový sirup si vychutnají nejen vaše děti, ale i pro dospělé může být skvělou relaxací. Jen si představte páteční večer, kdy se schází vaše rodina ke společnému posezení, děti si namíchají skvělý mátový sirup, babičce uvaříte bylinkový čaj ochucený mátovým sirupem a vy si do perlivé vody se sirupem nadrtíte pár lístečků máty (kterou můžete uchovávat v mrazícím boxy), přidáte limetku a zakápnete kapkou rumu. A společně si přiťuknete na úžasný rodinný večer plný her a kouzel.