Mašinka Tomáš

Každý kdo má děti, tak mě dá určitě za pravdu, že sehnat dárek k narozeninám, je vážně obtížné. Každé dítě chce něco jiného a hraček existuje velké množství. Pokud nechcete obdarovat své dítě elektronikou, jako je telefon, tablet, či něco podobného, tak zvolte klasický dárek, se kterým zažije opravdovou zábavu. Takovým dárkem je zaručeně mašinka Tomáš, která sklidila úspěch, jak v České republice, tak v zahraničí.

mašinka tomáš

Mašinka tomáš trackmaster, je oblíbená hračka mnoha dětí a nedají na tuto hračku dopustit. Na rozdíl od elektronických hraček, si dítě bude hrát s fyzickou hračkou a pomůže mu rozvíjet motoriku. Všechny starší hračky měli něco do sebe a ten, kdo je nezastává, s nimi nejspíše nevyrůstal.

Mašinka Tomáš však není jen tak obyčejná hračka, ale jedná se o lokomotivu, která má obličej a také dokáže ve svých příběhách mluvit. Přesně tak mašinka Tomáš má svůj vlastní pořad v televizi a děti si tuto pohádku nemohou vynachválit. Mašinka v nich zažívá nejrůznější problémy, ale také krásné věci, které na trati potkává. Samozřejmě se s ním na cestu vydávají i jeho přátelé, kteří s ním příběhy prožívají. Díky nim si mašinka Tomáš se vším poradí a vždy se dostane zdárně do svého cíle, kde se odebere ke spánku.

mašinka tomáš

Na internetových stránkách této mašinky najdete nespočet krásných hraček a to jak elektronických, tak těch klasických. Na výběr zde budete mít stavebnice, puzzle, samolepky, knihy, omalovánky, ale také hračky do vody. Navíc, pokud už má Vaše dítě hraček dost, tak mu můžete udělat výbavu do školy s motivem mašinky. Tu zaručeně ocení a vy tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Najdete zde také nábytek s motivem mašinky a mnoho dalšího.

Pokud tedy nevíte, co koupit Vašemu dítěti k narozeninám, nebo na jinou příležitost, tak zvolte právě mašinku Tomáše. Nebudete litovat a Vašemu dítěti se bude zaručeně líbit.