Bydlete ve vlastním

Přemýšlíte nad svým vlastním bydlením, ale váš rozpočet není zase tak dobrý, aby jste si mohli dovolit koupi stavebního pozemku a stavbu klasického domu? Hledáte schůdnější varianty? Jak bydlet ve vlastním, ale přitom v domečku. Nechcete se usadit v panelovém domě, kde nebudete mít žádnou volnost? Trávit letní dny zavřený doma a nemoct se opalovat na zahradě, užívat si radovánky v bazéně a s kamarády uspořádat domácí grilovačky.

gril

Nebo si jen tak sednout s ranní kávou a snídaní na terasu. Společné večery při skleničce vína a hvězdami nad hlavou. To vše můžete mít i vy. Stačí si zvolit jinou variantu bydlení. Mluvíme tu o bydlení v mobilních domech. Můžete mít domy již použité nebo zcela nové. Výhodou domu je jejich pořizovací cena, možnost přemístění domu tam kam budeme potřebovat, finanční náklady. Některé domy jsou pouze rekreačnímu užívání, ale jsou domy i k trvalému neboli k celoročnímu bydlení. Tyto domy jsou kvalitně izolované a zateplené. A jestli si sami do pořizování netroufnete, rádi vám poradíme. Některé domy můžete vidět přímo na našich pobočkách v Brně, Hradci Králové a Praze. Vše s vámi ochotně probereme a jestli budete mít zájem o nový mobilní dům rádi s vámi vypracujeme projekt. Po výběru nabízíme naše služby k úpravě terénu, než jsou domu postaveny na svá místa. Zajistíme výrobu domu a kompletní servis. Jestli si nebudete vědět rady s financováním můžete se na nás obrátit a společně to vyřešíme. Po tom co je dům postaven vám ho na naše náklady dovezeme jako nadměrný náklad s doprovodným vozidlem a zajistíme usazení na dané místo. Dopravu zajišťujeme po celé České i Slovenské republice.

nadm. náklad

Nemusíte se bát že si s něčím nebudete vědět rady se vším vám rádi pomůžeme a poradíme. Teď už jen zbývá vybrat vás vysněný domeček, který vám bude vyhovovat. Neváhejte a bydlete ve vlastním s možností volného pohybu. V naší nabídce najdete rozsáhlý prodej mobilních domů https://www.top-mobilnidomy.cz/. Stačí si jen vybrat.