Zvláštní záliby

Snad téměř každý člověk má nějakou zálibu, která je jeho srdci nejbližší a které se věnuje nejraději.  Většinou se jedná o koníčky jako je četba, kresba či malba, spot, hra na hudební nástroj, nebo třeba automobily. Někteří lidé jsou ale více vynalézaví a dokážou přijít s něčím, čemuž je mnohdy až těžké uvěřit. Které záliby jsou ty úplně nejzvláštnější?
kulaté mrakodrapy

Kravské bučení

Ano, přesně tak. V americkém Wisconsinu mezi sebou příznivci této zvláštní záliby dokonce soutěží o velmi hodnotnou výhru. Kdo kravské zvuky napodobí nejlépe, stává se vítězem.

Estetické úpravy vlastních mazlíčků

Někdy je vztah majitele se svým pejskem tak pevný, že ho vnímá jako lidskou bytost. V několika případech to ale vygraduje až do takové podoby, že své mazlíčky obarví do odstínů duhy, jeho srst načeše do tvaru hotdogu, nebo z nich vytvoří úplně jiný zvířecí druh jako je například tygr.
špičatá párátka

Žehlení

Nejen že je žehlení ne moc oblíbenou domácí prací, ale také extrémním koníčkem. Lidé berou své žehlicí prkno a žehličku na ty nejneuvěřitelnější místa a při samotném žehlení vykonávají extrémní aktivity jako je například horolezectví, surfování, bunde-jumping nebo koupání se pod proudem vodopádu.

Rooftopping

Tato extrémně nebezpečná zábava se v poslední dobou stala velmi oblíbenou, a to především díky sociálním sítím, kde takzvaní „rooftoppeři“ zveřejňují fotografie ze střech mrakodrapů nebo úzkých pilířů nacházejících se několik desítek metrů nad zemí. Mnoho lidí za jejich koníček a perfektní fotku však zaplatilo životem.

Párátka ve vousech

Péče o plnovous patří mezi záliby mnohých mužů, zdobit si ho však pichlavými párátky už tak běžné není. Jednoduše stačí dřevěná párátka do vousů zapíchat. To stejné mnozí provozují i se svými vlasy. Jeden Američan drží rekord neuvěřitelných 4444 párátek. Je to sice ohromující, ale pravděpodobně velmi nepohodlné.